Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsünde öğrencilerle öğlen yemeği yiyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Eyyübiye kampüsündeki sınıf darlığı sıkıntısını gidermek için Veteriner Fakültesini Osmanbey’e taşımak istediklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2015 Pazartesi 17:09
VETERİNERLİK FAKÜLTESİ OSMANBEY’E TAŞINACAK

Veteriner Fakültesini Osmanbey’e taşıdıklarında Eyyübiye kampüsündeki sınıf darlıklarını bir nebze rahatlayacağını söyleyen Rektör Taşaltın, Veteriner Fakültesinin yerine Teknik Bilimler Meslek Yükseokulu’nun geçeceğini açıkladı.
Sağlık, Kültür ve Spor Dairesinin Eyyübiye Kampüsünde porselen tabaklarla öğrencilere yemek dağıtımına başlaması dolayısıyla öğrencilerle öğlen yemeğini yiyen Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın öğrencilerin sorunlarını da dinledi.
Öğrencilere daha temiz ve nezih bir ortamda hizmet verdiklerini söyleyen Rektör Taşaltın; “Eski sistemde kâğıt tabak ve bardak kullanılıyordu. Problem oluyordu. Önceki tabldot sistemden tabak sistemine geçtik. Bu sisteme geçerek israfı önledik. Bu bizim için problemdi, bunu çözdük. Öğrencilerimizin diğer problemlerini de hızlı bir şekilde çözeceğiz” dedi.
ÖĞRENCİLER YENİ SİSTEMDEN MEMNUN
Eyyübiye kampüsünde eğitim gören öğrenciler de yeni sistemden memnunlar. Yeni dönemde yapılan bazı değişikliklerin kendilerini memnun ettiğini dile getiren öğrenci Ruken Karakurt; “Hem yemeklerde değişim oldu. Hem de tabaklarda değişim oldu. Şimdi daha güzel yemekleri daha güzel tabaklarda yiyoruz” diye konuştu.
Rektör Ramazan Taşaltın’a Rektör yardımcıları Prof.Dr. Şerafettin Çelik, Prof.Dr. Abuzer Pınar, Genel Sekreter Abdülhalim Dündar, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Fethi Şanda eşlik ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com