Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat VeriFone, Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Sorumlu Müdürü Hande Özay Yağcı Oldu

VeriFone, Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Sorumlu Müdürü Hande Özay Yağcı Oldu

VeriFone, Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya'dan Sorumlu Pazarlama Müdürü Hande Özay Yağcı Oldu

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2013 Salı 11:57
VeriFone, Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Sorumlu Müdürü Hande Özay Yağcı Oldu

VeriFone’a YENİ PAZARLAMA MÜDÜRÜ

 

VeriFone Türkiye her geçen gün ekibini güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak Microsoft’taki görevinden ayrılarak VeriFone’a transfer olan  Hande Özay Yağcı, VeriFone’nun Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu.

 

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hande Özay Yağcı, Kanada King George Koleji’nden Pazarlama İletişimi üzerine eğitim aldı. İş hayatına 2003 Novartis satış ekibinde başlayan Yağcı, daha sonra L’Oreal Türkiye ve Boston Scientific Tıbbi Gereçleri’nde çeşitli görevler üstlendi. Yağcı, 2007 yılında Microsoft Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak göreve başladıktan üç sene sonra Pazarlama İletişimi Müdürü olarak atandı. 2013 Kasım ayı itibariyle  VeriFone Türkiye’de Güney Avrupa ve Rusya’dan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başlayan Yağcı, burada tüm pazarlama ve iletişim süreçlerinin yönetimini üstlenecek.

 

VeriFone Holdings, Inc. (VeriFone)New York Borsası’na kote bir şirkettir. Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri olan VeriFone, finans- bankacılık, perakende, hizmet, petrol, kamu ve sağlık sektörleri için güvenli POS ödeme sistemleri yazılım, üretim, satış ve teknik destek hizmeti sunuyor. Türkiye’de de pazar lideri konumunda olan VeriFone’un ödeme sistemleri alanındaki çözümleri üye işyerleri ve bankaların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com