Advert
Advert
Advert

Vekil Özcan’dan çarşı esnafına ziyaret

Aşağı çarşı olarak bilinen bölge esnafını, Haşimiye, Kunduracı Pazarı, Akarbaşı mevkii esnaflarını tek tek ziyaret ederek destek arayışlarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, her Pazartesi ve Cuma Günü yapılan Bereket Duasına katılarak esnafın dualarına eşlik etti.

Vekil Özcan’dan çarşı esnafına ziyaret
Vekil Özcan’dan çarşı esnafına ziyaret

Aşağı çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler bol kazançlar dileyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, her esnafla tek tek tokalaşıp selamlaşarak hayırlı işler dileklerini ilettiler.

 

Esnafların varsa sorunlarını ve taleplerini de dinleyen AK Vekil Özcan ve Başkan Ekinci, varsa mevcut sorunları el birliğiyle çözeceklerini belirterek, 7 Haziran Genel seçimlerinde AK Partiye oy verip desteklemelerini istediler ve dua talebinde bulundular.

 

Bu seçimin her zamankinden çok daha önemli olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, “Esnaflarımızı ziyaret ederek kendilerinden AK Partiye destek olmalarını istiyoruz. Tabiki bazı esnafımız bize çeşitli taleplerde, önerilerde bulunuyorlar, onları da değerlendiriyoruz. Sorunları olanları da not alıyoruz ve yapabildiğimiz kadarıyla çözmeye çalışıyoruz, bizi aşanları da buradaki yetkili kurum amirlerine ve Ankara’ya iletiyoruz. Tabiki takipçisi de oluyoruz” dedi.

 

Esnaf ziyaretini sürdüren Özcan ve beraberindekiler, esnafın Bereket Duasına eşlik ettikten sonra Şanlıurfa Göncüler Esnafı Kültür Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek orada bulunanlarla da bir süre sohbet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı