Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil Önen'den fakirlere Ramazan paketi

Vekil Önen'den fakirlere Ramazan paketi

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİTPA) Başkan Yardımcısı ve Türk Gurubu Başkanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, bu mübarek Ramazan ayında fakirleri yine unutmadı.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2013 Perşembe 16:59
Vekil Önen'den fakirlere Ramazan paketi

Her yıl olduğu gibi bu yılda Şanlıurfa’daki fakir ve ihtiyaç sahiplerini unutmayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, gönderdiği 4 kişilik bir aileye 1 ay yetecek kadar gıda kolisi ve beraberindeki 5 litrelik yağ ile fakir ailelerin yine bol bol duasını aldı.

Milletvekili Emin Önen, bir Müslüman olarak görevlerini yerine getirmeyi amaçladıkları ve düzenli olarak her yıl belli bölgelerin haricinde memleketi Şanlıurfa ve bazı ilçeleri ile köylerindeki dul, yetim, gerçek ihtiyaç sahipleri ailelere ulaştırılmak üzere 2 Bin koli gıda yardımı gönderdi.

Ekip arkadaşları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan yardım kolileri ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi.

Fakir aileler, mübarek Ramazan ayında yine kendilerini unutmayan Milletvekili Emin Önen ve yardımların ulaştırılmasında vesile olan arkadaşlarına teşekkür ederek bol bol dua ettiler.

Önen’in ekibi tarafından, kendisinin “Allah bilsin yeter” diyerek yardımların sessiz sedasız yerlerine ulaştırılmasını istemesine rağmen, bu yıl başkalarına da örnek olsun ve mevcut zenginlerimizin de aynı yöntemle fakirlerimizi düşünmeleri gerekçesiyle koliler üzerine “Emin Önen. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Hediyesidir” yazılı etiket yapıştırıldı. Yardım dağıtımı sırasında hiçbir ailenin fotoğrafları bile çekilmedi. Mağdur edilmediği gibi rencide de edilmedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com