Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Vekil Müdür Harran Surlarında

Vekil Müdür Harran Surlarında

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü vekili Abdullah Kocapınar, Müzeler Uygulamalar Daire Başkan vekili Yakup Harmanda, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür yardımcısı vekili Zülküf Yılmaz ve beraberindeki heyet, Harran Şehir Surlarında devam eden İnşaat ,restorasyon ve kazı çalışmalarını yerinde incelemek üzere Şanlıurfa'ya geldiler.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2013 Pazartesi 17:39
Vekil Müdür Harran Surlarında

Harran şehir Surları Restorasyon çalışmalarını inceleyen Abdullah Kocapınar müteahhit firma ve ilgililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü vekili Kocapınar  “ Harran Şehir Surlarında başlatılan restorasyon çalışmalarını yerinde incelemek için heyetimiz ile birlikte Şanlıurfa’ya gelerek yerinde incelemek istedik. Başlatılan restorasyon çalışmalarının hızla devam ettiğini gördük ve Restorasyon çalışmalarının 2014 yılında bitirilmesi için gerekli çalışmalara hız verildiğini belirtti.  Kültür varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Heyetine İl Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız, Müze Müdürü Müslüm Ercan, Gaziantep Röleve Müdürü Mustafa Ayar da  eşlik ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com