Advert
Advert
Advert

Vekil Halil Özcan Viranşehir’de

Harran, Akçakale ve Eyyübiye'de yapmış olduğu çalışmalardan fırsat bulan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Dr.Dr. Halil Özcan, Viranşehir ilçe merkezinde de bir dizi ziyaretler yaparak 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek istedi.

Vekil Halil Özcan Viranşehir’de
Vekil Halil Özcan Viranşehir’deAK aday Özcan, seçim sonrası da tek başına iktidar olarak AK yola devam edeceklerini belirterek, “AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, gittiği her yerde 1 Kasım seçimlerinin önemine değinerek, kendisine iletilen sorunları tek tek not alıp ilgili yerlere aktararak sorunlara çözüm buluyor” dedi.
Gittiği Viranşehir ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ile birlikte esnafları ziyaret ederek vatandaşlardan destek isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan ilçe teşkilat ziyaretinden sonra yapmış olduğu esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlardan 1 Kasım seçimlerinde mutlaka AK Partiye oy vermeleri konusunda desteğini istedi.

Gittikleri yerde ilgi gören ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “Gerek merkezlerdeki ve gerekse kırsaldaki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bizlere iletilen sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılacak yatırımlarla bu sorunları çözmeye çalışacağız. İnşallah seçim sonrası tek başına iktidar olarak yeniden AK yolumuza devam edeceğiz” dedi.

1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemine değinen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Özcan, “Gittiğimiz yerlerde Kanaat Önderleri, Muhtarlar Esnaf ve vatandaşlarımızla tek tek görüşüp fikir alışverişinde bulunduk. Onların isteklerini ve taleplerini dinliyoruz. İnşallah bu isteklerini en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Gittiğimiz her yerde halkımızın bize gösterdiği teveccühün sandıklara yansıyacağını da umut ediyoruz. Ben halkımıza bana verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle