Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil Gök'ten Suruç ve Ceylanpınarlılara ev müjdesi

Vekil Gök'ten Suruç ve Ceylanpınarlılara ev müjdesi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdulkerim Gök’ün yoğun gayret ve çabalarıyla Ceylanpınar İlçesinde yaşayan dar gelirli aileler ev sahibi olacak.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2013 Cuma 14:16
Vekil Gök'ten Suruç ve Ceylanpınarlılara ev müjdesi

Ceylanpınar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nin 13.06.2013 tarih ve 2013/13 sayılı kararına istinaden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında protokol imzalandı. Protokol ile "Sosyal Konut Projesi” kapsamında dar gelirli vatandaşlara yönelik, TOKİ tarafından Ceylanpınar’ın Kepez Mahallesi’nde 5 bloktan oluşan 155 adet konut ve 1 adet sosyal tesis yapılması uygun görüldü. Bunun Ceylanpınar için yeterli olmadığının farkında olduğunu belirten Milletvekili Gök: "Orta gelirli aileler için ilk etapta 500 konut yapımı için Sn. Bakanımız Erdoğan Bayraktar ile görüştük ve Ceylanpınar Kaymakamlığımız ile TOKİ arasındaki irtibatı sağladık, bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor"dedi.

Bundan 2 hafta önce de; Ceylanpınar İlçesi'ne kurulacak olan Harran Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu'nun tapu işlemlerin de tamamlandığını söyleyen Dr. Abdulkerim Gök: “Dün olduğu gibi bugün de, yarın da; başlamış olduğumuz işlerin sonuna kadar takipçisi olacağız” dedi.

Bünyesinde hemşirelik alanı, acil tıp teknisyenliği, anestezi ve reanimasyon alanı anestezi teknisyenliği dalında faaliyet gösterecek olan” Suruç Abdurrahman Şimşek Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin” tamamlamanın gururunu yaşadıklarını belirten Sn. Gök: ”Bu okulumuzun 2013-2014 eğitim-öğretim yılında hizmete girerek öğrencilerine kavuşacağının müjdesini veriyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com