Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil Ayhan'dan Dünya Hemşireler Günü Kutlaması

Vekil Ayhan'dan Dünya Hemşireler Günü Kutlaması

Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan Dünya Hemşireler Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2012 Cuma 16:30
Vekil Ayhan'dan Dünya Hemşireler Günü Kutlaması
İbrahim Ayhan'ın  danışmanlık bürosundan yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi; AK Parti iktidarı “Kamu Hastane Birlikleri Kanunu” ile hastanelerimizi özelleştirerek rantiyecinin insafına terk etmektedir. Performansa dayalı çalışma, esnek çalışma, ithal doktor, ithal hemşire uygulamasını devreye sokarak adeta hastaları müşteri olarak görmektedir. Böyle hasta-sağlık çalışanı arasındaki güven azalmaktadır.

Yine son günlerde sağlıkçılara yapılan öldürmeye yaralamaya varan saldırılarda ürkütücü boyutlara ulaşmıştır. AK Parti’ nin politikalarının sonucu olan bu saldırılar sağlıkçıların verimli çalışmasını da engellemektedir. Bu saldırıları şiddetle kınadığımı belirtmek isterim.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen canhıraş şekilde çalışan, emeği yok sayılan, fedakar, vefakar hemşirelerimizin 11 MAYIS hemşireler gününü kutlar, onların şahsında tüm sağlık çalışanlarının yanında olduğumu belirtmek isterim.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com