Advert
Advert
Advert

Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek seçim çalışmalarını Viranşehir ve Ceylanpınar’da sürdürüyor.

Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi
Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi

Viranşehir ve Ceylanpınar’ın köylerini tek tek gezen Akyürek mevsimlik tarım işçilerini unutmadı.
Genellikle yaz aylarında çadırda tarla başında kalarak geçimlerini sağlayan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret eden Akyürek, Mevsimlik tarım işçilerinin sıkıntılarını dinledi. Viranşehir ve Ceylanpınar’ın sokaklarını ve köylerini karış karış gezen Akyürek Viranşehir ve Ceylanpınar’da bulunan mevsimlik tarım işçilerinin de desteğini istedi.
Mevsimlik tarım işçilerinin ne sıkıntılar içinde geçimlerini sağlamaya çalıştıklarını gördüğünü ifade eden Akyürek : “Bizler her kesimin sesi olacağız. Sıkıntılarınızı biliyoruz. Sizin sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için partimizin daha da güçlü olması lazım. Partimiz daha güçlü olacak ki, sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını çözebilsin.” dedi. Çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden Akyürek, Viranşehir ve Ceylanpınar’da çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Akyürek : “Kapı kapı gezeceğiz. Tüm halkımıza Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın selamlarını söyleyeceğiz. Bizler hiçbir zaman koltuk derdine düşmedik. Koltuk sevdalısı olmadık. Bizler bu halka hükümdar olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik. Halkımız her şeyin en güzeline layıktır. Barış sürecinin devam etmesi için istikrarın devam etmesi için AK parti şarttır. AK Parti demek mazlumun, fakirin partisi demektir. AK Parti demek işçinin, Kürd’ün, Türk’ün Arab’ın, tüm kesimlerin partisi demektir. 7 Haziran’da barış sürecinin devamı, Türkiye’nin huzuru için oylar AK Partiye diyoruz” dedi.
Eyyüp Nebi Kuran kursunu ziyaret eden Akyürek buradaki hocalara teşekkür etti. Akyürek : “Gençlerimiz pırıl pırıl, bu hocalarımızın sayesinde. Onların sayesinde çocuklarımız dinini öğrenerek büyüyorlar. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler