Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi

Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek seçim çalışmalarını Viranşehir ve Ceylanpınar’da sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2015 Cumartesi 13:18
Vekil Akyürek Viranşehir ve Ceyanpınar köyleriniz gezdi

Viranşehir ve Ceylanpınar’ın köylerini tek tek gezen Akyürek mevsimlik tarım işçilerini unutmadı.
Genellikle yaz aylarında çadırda tarla başında kalarak geçimlerini sağlayan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret eden Akyürek, Mevsimlik tarım işçilerinin sıkıntılarını dinledi. Viranşehir ve Ceylanpınar’ın sokaklarını ve köylerini karış karış gezen Akyürek Viranşehir ve Ceylanpınar’da bulunan mevsimlik tarım işçilerinin de desteğini istedi.
Mevsimlik tarım işçilerinin ne sıkıntılar içinde geçimlerini sağlamaya çalıştıklarını gördüğünü ifade eden Akyürek : “Bizler her kesimin sesi olacağız. Sıkıntılarınızı biliyoruz. Sizin sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için partimizin daha da güçlü olması lazım. Partimiz daha güçlü olacak ki, sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını çözebilsin.” dedi. Çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden Akyürek, Viranşehir ve Ceylanpınar’da çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Akyürek : “Kapı kapı gezeceğiz. Tüm halkımıza Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın selamlarını söyleyeceğiz. Bizler hiçbir zaman koltuk derdine düşmedik. Koltuk sevdalısı olmadık. Bizler bu halka hükümdar olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik. Halkımız her şeyin en güzeline layıktır. Barış sürecinin devam etmesi için istikrarın devam etmesi için AK parti şarttır. AK Parti demek mazlumun, fakirin partisi demektir. AK Parti demek işçinin, Kürd’ün, Türk’ün Arab’ın, tüm kesimlerin partisi demektir. 7 Haziran’da barış sürecinin devamı, Türkiye’nin huzuru için oylar AK Partiye diyoruz” dedi.
Eyyüp Nebi Kuran kursunu ziyaret eden Akyürek buradaki hocalara teşekkür etti. Akyürek : “Gençlerimiz pırıl pırıl, bu hocalarımızın sayesinde. Onların sayesinde çocuklarımız dinini öğrenerek büyüyorlar. Allah onlardan razı olsun” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com