Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Sözümüzde duracağız

Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Sözümüzde duracağız

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü Eyyübiyeli kadınlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2015 Cuma 08:00
Vekil adayı Yıldız Konal Süslü; Sözümüzde duracağız

Süslü Eyyübiye ilçesindeki mahalle toplantısına katılarak, kadınlara birlik ve beraberlik mesajı verdi.  
Eyyübiyeli AK Kadınlar Süslü ile beraber olduklarını ve bu davanın hiç bir zaman peşini bırakmayacakların söz verdiler.  Daha sonra Konal Süslü konuşmasında şunlara deyindi.  Başörtülerimize karıştılar mı? İmam hatiplerimize karıştılar mı, kuran kurslarımıza karıştılar mı? çocuklarımızın iyi bir toplumda yetişmesi için, onların elinde olan en güzel şeyi inançlarını aldılar mı?, aldılar. Sana imkân sağlayan biri var mıydı hayır.
Sana ücretsiz eğitim verdimi evet AK Parti size engelli çocuklarınız için, ücretsiz eğitim verdi. Size maaş bağladı, yaşlınız varsa sizlere hasta bezi verdi. Yaşlılarınıza baktığı için Allah razı olsun, ama ihtiyaçları ve giderleri için sizlere bakım parası verdi. Niye yapıyor bunu, çünkü engellilerde, özürlülerde evlatlarımızda, bu toplumda, ezanlarda Allah’ın bize bir emanetidir. Biz bu emanete sahip çıkacağınıza inanıyoruz. Sizden bir söz almaya geldik, sözde şu her biriniz bizim gibi gideceksiniz bizim anlattıklarımızı anlatacaksınız.
Biz asla ve asla başörtülü kızlarımızın başörtülerini karıştırmayacağız, biz imam hatipleri kapattırmayacağız, biz ezanlarımızı susturmayacağız, biz çocuklarımızı uyuşturucuyla zehirlemenize izin vermeyeceğiz, biz ülkemizi satmanıza izin vermeyeceğiz. Biz ne yapacağız Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’na verdiğimiz destekten vazgeçmeyeceğiz dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com