Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Ve Vakit Gazetesi kapandı

Ve Vakit Gazetesi kapandı

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2010 Pazar 17:20
Ve Vakit Gazetesi kapandı

 Vakit Gazetesi diye bilinen Anadoluda Vakit bugün son kez yayınlandı. Ülkenin en çok tartışılan ve gündem oluşturan gazetelerinden olan ve 9 yıldır yayın yapan Vakitin aldığı bu kararın sebebi imtiyaz sahibi...

İmtiyaz Sahibi Nuri Aykonun 13 Eylül 2010da vefatının ardından kanuni varisler Anadoluda Vakitin yayın hayatına devam etmesini istemedi ve Vakit Yayın Kurulu da başka bir isimle yola devam etme kararı aldı.

Bugün son kez çıkan Vakit Gazetesinden yapılan duyuruda, Yayın Kurulu yarından itibaren
Yeni Akit gazetesini çıkarmaya başlayacaklarını açıkladı.

Gazetede yer alan duyuru şöyle:

Değerli okuyucularımız. 9 yılı aşkın süredir Anadoluda Vakitte sizlerle birlikte olduk, halkın dertlerini cesaretle kamuoyuna aktarıp, dost-düşman herkesin güvenini kazandık. Gönül isterdi ki; bu yayın çizgimiz, daha uzun yıllar aynı çatı altında devam etsin.

Ancak, Anadolu Vakit, gazetemizin imtiyaz sahibi muhterem Nuri Aykon Beyefendinin, 13 Eylül 2010 günü vefatı hepinizin malumudur. Bu vefat sonrası; gazetenin isim hakkına sahip olan kanuni varisler, neşriyatın devam edip etmeme konusunda tereddüt yaşamışlardır. Bu çerçevede Vakit Yayın Kurulu olarak bizler de yeni bir karar alma zorunluluğu hissetmiş bulunmaktayız.

Gazetenin isim hakkına sahip varislerin tereddütlerini saygıyla karşılayan Vakit gazetesi Yayın Kurulu, misyonumuzu yeni bir gazete ile hayata geçirme kararı almıştır.

Yarından itibaren Yeni Akit gazetesinde buluşmak dileğiyle, saygı ve muhabbetimizi sunarız.

Vakit Yayın Kurulu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com