Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Ve Başkan Güvenç, temizliğe el attı

Ve Başkan Güvenç, temizliğe el attı

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2014 Cuma 21:56
Ve Başkan Güvenç, temizliğe el attı

           Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, sabahın ilk ışıkları ile birlikte belediyeye ait birimlerde inceleme ve denetimlerde bulundu.

           İlk olarak Ertuğrul Gazi mahallesinden geziye başlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, daire amirleri ile birlikte sabah 06.00’da Ertuğrul Gazi mahallesinde temizlik çalışmalarını denetledi.

          Ertuğrul gazi mahallesinden ayrıldıktan sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi ve İtfaiye Daire Başkanlığını geçen Başkan Güvenç, birimi daire amirleri ile birlikte gezdi. Buradan Büyükşehir Belediyesine bağlı ulaşım garajına geçen Celalettin Güvenç, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar’dan bölgedeki yapılaşma ile ilgili detaylı bilgi aldı ve çalışmaları değerlendirdi.

BAŞKAN GÜVENǒTEN BİRİMLERE SIKI DENETLEME

         Güvenç’in, bir sonraki durağı Cavsak Deresi oldu. Derede incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, deredeki kirlilik ve kokunun bir an önce giderilmesi için daire amirlerine talimat verdi.

         Cavsak Deresindeki incelemeleri sırasında Oduncular Sitesi’nde esnafı ziyaret eden Güvenç, vatandaşların burayla ilgili görüş ve önerilerini dinledi.

        Mahmutoğlu Kulesinde bulunan kent müzesini de inceleyen Celalettin Güvenç, müzede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi alıp, eserleri inceledi.

        Güvenç’in son durağı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Toplama Merkezi olurken, Güvenç burada bulunan vatandaşlarla sohbet edip, kart dolum merkezinde görev yapan personellerden verilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com