Advert
Advert
Advert

Vatandaşların Bağışıyla Emniyete Araç Alındı

Suruç Kaymakamı Dr.Fatih Akbulut ve beraberindeki heyet, İlçe Emniyet Müdürlüğüne alınan 7 aracın kurdelesini keserek hizmete sundu.

Vatandaşların Bağışıyla Emniyete Araç Alındı
Vatandaşların Bağışıyla Emniyete Araç Alındı


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ile Suruç Huzur ve Güveni Destekleme Dernegi koordinesinde Suruçlu vatandaşların yaptığı bağışlarla alınan 3 yeni araç ve Emniyet Genel Müdürlüğünden gönderilen 4 zırhlı araç yapılan törenle tanıtıldı. Açılış törenine Suruç Kaymakamı Dr.Fatih Akbulut, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şen, Cumhuriyet Savcıları ve vatandaşlar katıldı. Törende araçlar için kurban kesilerek dua yapıldı. Törende konuşan Suruç Kaymakamı Dr. Fatih Akbulut ’’ Emniyet teşkilatımız vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru için her zaman çalışmıştır ve ekibine yeni araçlar ilave ederek hizmetlerine devam edecektir. Gerek Emniyet teşkilatımız gerekse Jandarmamız ve bizler Kaymakamlık olarak vatandaşın hizmetindeyiz. Sulama suyunun gelmesiyle Suruç yine eskide olduğu gibi cazibe merkezi haline gelecektir. Bu yıl Suruç’a yeni bir hastane ve Kız Sağlık Meslek lisesinin temelinin atılması planlanmaktadır. Yine aynı şekilde 2 banka Suruç’ta şube açmayı planlıyor. Bizler Kaymakamlık olarak Suruç için gerekli olan bütün hizmetlerin yapılması konusunda çaba harcıyoruz’’dedi.

Ayrıca Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden Suruç ilçesinin güvenliğinin arttırılması için on kişilik personel takviyesi yapıldı. Görevlendirilen Polisler Suruç’ta görevlerine başladı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti