Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Vatandaş; Sivrisinek istilasına uğradık, yetkililer nerede

Vatandaş; Sivrisinek istilasına uğradık, yetkililer nerede

Sıcaklıklarla birlikte Şanlıurfa Belediyesinin sivrisinekler için ilaçlama yapmaması ya da yetersiz kalması vatandaşları çileden çıkardı. Bulaşıcı hastalıklardan korkan vatandaşlar acil çözüm istedi.

Giriş Tarihi: 25 Haziran 2013 Salı 17:06
Vatandaş; Sivrisinek istilasına uğradık, yetkililer nerede

Şanlıurfa'nın ’in dört bir yanından gelen şikayetlerde vatandaşlar, belediyelerin yeterli ilaçlama yapmamasından şikayet ederek hem sıcakların hem de ilaçlama yapılmadığından dolayı artan böceklerin sağlıklarını tehlikeye attıklarından dert yandılar.

Sivrisineklerle mücadele konusunda faaliyetlerin çok yetersiz

Devteşti mahallesi sakinlerinden Ali Aydın; “Devtesti mahallesinde oturuyorum sivrisinekten yatamıyoruz çoluk çocuk sabaha kadar uyuyamıyoruz. Gece boyunca sabaha kadar kaşınmaktan uyuyamıyoruz. Belediye bu sene ilaçlama ile bizi karasinekten kurtardı ama sivrisinek başımıza musallat oldu. Bir an önce Şanlıurfa Belediyesi müdahale ederse çok iyi olur Ramazan orucu da geliyor. Biz da bu mübarek günlerde belediye başkanına dua edelim” dedi.

Şanlıurfa Belediyesinin an önce ilaçlama yapmasını isteyen vatandaşlar; artık çekilmez bir hal aldı sivrisinek. zaten bu yıl şarkçobanı yaralarında patlama yaşandı. bu sivrisineğin bu kalıcı iz bırakan Şarkçobanın dahada artamasından korkuyoruz" dediler.

www.balikligol.com / ÖZEL HABER

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com