Advert
Advert
Advert

Vatandaş Güvenç'i Samimi buluyor

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçime sayılı günler kala vatandaşlara ulaşmaya, dualarını almaya devam ediyor.

Vatandaş Güvenç'i Samimi buluyor
Vatandaş Güvenç'i Samimi buluyor

Samimiyetiyle halkın büyük sevgisini kazanan Celalettin Güvenç, Şire Pazarı ve Buğday Pazarı esnafına ziyarette bulunup, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
İlk olarak Şire Pazarı Esnafıyla bir araya gelen Celalettin Güvenç, esnafa hayırlı kazançlar dileyerek, tavsiye ve önerilerini alıp sorunların çözümü konusunda yapacakları çalışmaları anlattı.
12 senede AK Partiyle halkın refah düzeyinin arttığının herkes tarafından görüldüğünü belirten Celalettin Güvenç, “Buna rağmen AK Partiye haksızlık yapılıyor. Bizim gücümüz sizsiniz, çalışanlar, emekçiler. Yedi düvel Tayyip Erdoğan’la uğraşıyor. Çünkü barış olacak, kardeşlik olacak, birlik olacağımızı gösterdi, demokrasi olacağını gösterdi. Bundan dolayı rahatsızlar” dedi.
Şire pazarında yaşlı bir vatandaş, “AK Parti kazanamazsa gelirler yatağınızı, yorganınızı, yastığınızı götürürler. Kalkın biz yatacağız derler. Allah onlara fırsat vermesin inşallah” dedi.
Şire Pazarından ayrılarak İmam Keskin Mahallesindeki Buğday Pazarına geçen Celalettin Güvenç, buradaki esnafla da buluşarak, dua ve destek talebinde bulundu.
Daha sonra Celalettin Güvenç, AK Parti Seçim Otobüsüyle Eyyübiye ilçesindeki vatandaşları ve esnafı selamlayarak, vatandaşlarla buluşmalarını sürdürdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı