Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Valilikten; Yağ fabrikası açıklaması

Valilikten; Yağ fabrikası açıklaması

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2010 Perşembe 17:06
Valilikten; Yağ fabrikası açıklaması

Şanlıurfa Valiliği İl Özel İdaresi'nin % 77.219 hisse ile ortağı bulunduğu Güneydoğu Yağ Sanayi A.Ş.'nin ortaklarından Abdülgani Hartavi'nin (hisse oranı % 21.711) yerel basınımızda mevcut şirketle ve şirketin satışıyla ilgili bir takım iddiaları yayınlanmıştır.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, ilk mevcut tesis çalıştırılmak üzere İl Genel Meclisi'ne teklifte bulunulmuştur. İkinci olarak da gerek İl Özel İdaresi hisseleri bazında gerekse bir bütün olarak hem satış hem de kiralama ihalelerine 6 defa çıkarılmasına rağmen bu yönde netice alınamamıştır. Satış ve kiralamayla ilgili süreç devam etmektedir.

Şanlıurfa Valiliği İl Özel İdaresi'nin ortağı olduğu bu tesisi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından belirlenen değer üzerinden hem satış hem de kiralama tekliflerine açıktır ve bu minvalde girişimler sürmektedir.

Bu vesileyle bir defa daha kamuoyunun ve işadamlarının mevcut tesisi ederinde değerlendirmeleri konusunda açık çağrıda bulunuyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Memura karne ve ek zam geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com