Advert
Advert
Advert

Vali Tuna'dan STK ve Şanlıurfalılara teşekkür

İçişleri Bakanlığına ilişkin atama kararları doğrultusunda Şanlıurfa Valiliğinden alınarak merkez valiliğine atanması kararın ardından Şanlıurfa'daki STK temsilcileriyle bir araya gelen Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna: "Herkese ama özellikle STK lara bu desteğinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Vali Tuna'dan STK ve Şanlıurfalılara teşekkür
Vali Tuna'dan STK ve Şanlıurfalılara teşekkür admin

Şanlıurfa'ya Eskişehir'den 2016 Mayıs ayında atanan Güngör Azim Tuna Urfa'da yaklaşık 1 yıl görev yaptıktan sonra merkeze alındı. Vali Tuna'nın yerine ise Adıyaman Valisi Abdullah Erin atandı.

Şanlıurfa'da yaptığı çalışmalardan ötürü Vali Tuna'yı ziyaret edip teşekkür eden UYGAD, İHH, KALEMDER, MEMUR SEN, İNSAN-DER, ŞANİMDER, PADER, ASKON, SAĞLIK-DER, EL-ENSAR-DER, MUSTAZAFLAR CEMİYETİ, Ş URFA UMUT KERVANI, RUHA-DER, ŞUADER, İBRAHİMİYE DER, YENİ GENÇ BAKIŞ DERNEĞİ, EL BİRLİĞİ DERNEĞİ, AID, ŞABED, ŞANLIURFA DİŞ HEKİMLERİ ODASI, ÇÖLYAK DERNEĞİ, İNFAKDER, İLKÖNCÜLER, DİN BİR SEN, HARRAN ULUSLARARASI DERNEĞİ, SİYER-DER, HALİMDER, DOST MECLİSİ, İYİLİK-DER, DENİZ FENERİ, RABİA DERNEĞİ, GÜNYÜZÜ DERNEĞİ, BEYAZAY DERNEĞİ, İMAMHATİP PLATFORMU, ENSAR, MÜSİAD ve EYYUBİYE EMLAK VE İNŞAAT MÜTEAHİTLERİ DERNEK ve Şanlıurfa Gıda Toptancilari Derneği Temsilcileri yeni hayatında başarı dileğinde bulundular.

Görev yaptığı bir yıl içerisinde çok şeyler yaşadığını ve sorunların çözümü noktasında tek kalmadığının altını çizen Vali Tuna" Urfa çok zor bir il olmasına rağmen dinamikleri çok güçlü bir ildir. İmkanların ve insanların kaynağının çok fazla olduğu bir il. Bu sebeple problemlerin çözümünde herkes elini taşın altına koyma erdemini esirgemiyor. Samimi cömert kardeşlik duygusu misafirperverliği çok ön planda olan bir ilimizdir" dedi.

STK'ların desteğinden dolayı mutluluğunu dile getiren Vali Tuna: "Ben gittikten sonrada Urfa ile gönül bağımı koparmayacağım. İlişkilerimi sürdüreceğim. Ve Urfa adına üzerimize bir sorumluluk düşerse bunu da yerine getirme noktasında maksimum gayret sarfedeceğim. Artık Urfa'nın bende ayrı bir yerinin olacağını bilmenizi isterim. Herkese özellikle STK lara bu desteğinden dolayı teşekkür ederim" şeklinde teşekkür etti.

Bilindiği gibi Şanlıurfa'da 37 STK Temsilcisi Vali Tuna'ya teşekkür eden bir basın açıklaması yapmıştı.

Haber: www.balikligol.com  

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
nemrudi     2017-07-02 Yalaka ve şakşakçı stk lar, çoğu oğlunu kızını, yakının bir yerlere işe koyuyor, veya yerini sağlamştırıyor, şehre ne faydası oldu bunların menfaat perestler
Mahmut Kurtuluş     2017-07-02 Şu an Şanlıurfa'daki hemen hemen bütün Stk ve Odalarla istişare halinde olan ve birlik ruhunu gelistirmeye ve bir sinerji yakalamaya calışan Şanlıurfa Gıda Toptancilari Derneği'nin ve Başkanımız Mehmet Emin Demirel beylerin isminin geçmemesi buyuk ayip. Herhangi bir ücreti varsa biz de verelim!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!