Reklamı Geç
Advert
Advert

VALİ KÜÇÜK SURUǒA MÜJDEYİ VERDİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Suruç incelemeleri kapsamında Suruç Meydanındaki vatandaşlarla bir araya gelerek sulama müjdesi verdi.

VALİ KÜÇÜK SURUǒA MÜJDEYİ VERDİ
VALİ KÜÇÜK SURUǒA MÜJDEYİ VERDİSuruç incelemeleri öncesinde Suriye’den gelen misafirler için hazırlanan 40 bin kişilik Suruç Konaklama Tesislerini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük, tesislerdeki hastanelerde tedavi gören Suriyelileri ziyaret etti. Hasta çocuklarla yakından ilgilenen Vali Küçük, hastaların durumu hakkında çalışanlardan bilgi aldı.  Hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra Vali Küçük; incelemelerini sürdürmek üzere konaklama tesisinden ayrıldı.

Suruç’a gelişinde ilk olarak Kaymakamlık civarındaki esnaf kıraathanesinde Suruçlularla bir araya gelen Vali İzzettin Küçük; vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların sorunları doğrultusunda yetkilileri arayarak gerekli çalışmaların yapılması talimatını veren Vali İzzettin Küçük’e vatandaşlar da teşekkür etti.

İlçe ziyareti sırasında esnafı da gezen Vali İzzettin Küçük; Suruç sulaması ile ilgili Suruç halkına müjdeyi verdi. Suruç halkının en büyük talebi olan Suruç Ovasının suya kavuşmasıyla ilgili yarından itibaren ovaya su verileceğini belirten Vali Küçük; “29 Nisan tarihinden itibaren Suruç Ovasına su verilecektir. 30 Mayıs’ın sonuna kadar yaklaşık 30 bin hektar alan suya kavuşacaktır. İnşallah bereketli ve verimli bir yıl geçer. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Suruç temasları sırasında Vali İzzettin Küçük’e Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapılıel eşlik etti. Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
Şok operasyonun perde arkası: Gizli arşivi ele geçirildi
Şok operasyonun perde arkası: Gizli arşivi ele geçirildi