Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Vali Küçük: Şanlıurfa’nın Yarınları Parlak

Vali Küçük: Şanlıurfa’nın Yarınları Parlak

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2014 Pazartesi 16:00
Vali Küçük: Şanlıurfa’nın Yarınları Parlak

 

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, İnovasyona Dayalı Genç Girişimci Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen sertifika dağıtım törenine katıldı.

Kosgeb ve Esnaf ve Sanatkârlar Derneği tarafından Şair Nabi Kültür Merkezinde düzenlenen sertifika törenine Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu da katıldı.

Törende bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük, Şanlıurfa’nın her sektörde atağa kalktığını belirterek ortaya çıkan fırsatların değerlendirilmesini bunun için de yarınlara hazırlıklı olmak gerektiğini ifade etti. “Şanlıurfa’nın yarınları çok parlak, pozisyonunuzu alın” sözleriyle konuşmasını sürdüren Vali Küçük, pozisyon alabilmenin en önemli ayaklarından birinin de girişimcilik kurslarından yararlanmak olduğunu kaydetti. Bu tür kursların doğacak fırsatları daha net görebilme imkanı sağlayacağını sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük, kurslara katılan tüm katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Törende konuşan Milletvekili Zeynep Karahan Uslu ise: “Kendini ifade etmek, kendini gerçekleştirmek isteyen bireylerin ve toplumsal grupların değişen Türkiye’de hakkettikleri kanatları işte bu girişimcilik kurslarıyla elde edeceklerdir” dedi.

Konuşmaların ardından kurslara katılanlara Vali İzzettin Küçük ve diğer davetliler tarafından sertifikaları verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com