Advert
Advert
Advert

Vali Küçük, mahallenin sorunlarını dinledi

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Haliliye ilçesine bağlı Süleymaniye mahallesinde incelemelerde bulunarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Küçük, mahallenin sorunlarını dinledi
Vali Küçük, mahallenin sorunlarını dinlediMahalleye gelişinde ilk olarak muhtar Salih Dağ’ı ziyaret eden Vali küçük; mahallenin genel durumu hakkında Muhtar Dağ’dan bilgi aldı.

Mahallede Kur’an Kursu ihtiyaçları olduğunu belirten Muhtar Dağ’a yer bulmalarını bulunacak yerin kirasını kendisinin ödeyeceğini belirten Vali Küçük; kurs için bulunacak yerin tefrişatınınsa Müftülük tarafından yapılacağını kaydetti. İl Müftülüğü tarafından Kur’an Kursu olarak yapılması planlanan Ayşe-İmam Demir Taziye Evini de ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; taziye evinin en üst katının yine müftülük tarafından hazırlanacağını belirterek, taziye evini yapanlara da desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Mahalle gezisi sırasında esnafla da bir araya gelen Vali Küçük; mahallelinin taleplerini dinleyerek, Mehmet Saçlı İlkokulu çevresinde güvenlik kamera sistemleri kurulması için yetkililere telefonla talimat verdi. Bir hafta içerisinde güvenlik sistemlerinin kurulması talimatını veren Vali Küçük’e vatandaşlar teşekkür etti.

Süleymaniye Mahallesindeki incelemelerinin ardından Vali İzzettin Küçük; Şair Nabi Mahallesinde yer alan İl Müftülüğüne ait Kız Yurdunu da ziyaret ederek verilen hizmetlerden dolayı yurt çalışanlarına teşekkür etti. Vali İzzettin Küçük’e mahalle gezileri sırasında İl Müftüsü İhsan Açık eşlik etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!