Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem VALİ KÜÇÜK KASTAMONULU GEÇLERİ KABUL ETTİ

VALİ KÜÇÜK KASTAMONULU GEÇLERİ KABUL ETTİ

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2014 Salı 22:46
VALİ KÜÇÜK KASTAMONULU GEÇLERİ KABUL ETTİ


Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa’ya gelen Kastamonu Sevgi Evleri çocuklarını kabul etti.

Kastamonu Üniversitesi Gençlik ve Kariyer Merkezi Projesi kapsamında Şanlıurfa’ya gelen 13-18 yaş arası gençleri kabul eden Vali Küçük, proje gezisi hakkında proje koordinatörü Yar. Doç. Dr. Adem Yavuz Sönmez’den bilgi aldı.  30 kişilik bir grupla birlikte proje kapsamında Güneydoğu Anadolu illerine yapılan gezi kapsamında ilk olarak Şanlıurfa’ya geldiklerini anlatan Sönmez, gezilerinin Mardin ve Diyarbakır illeriyle devam edeceğini aktardı.

Proje kapsamındaki gezileri dolayısıyla Şanlıurfa’ya gelmelerinin kendisini mutlu ettiğini ifade eden Vali İzzettin Küçük ise; “Anadolu’nun farklı kültürleri bu tür projelerle bir birlerini yaşayarak tanıyacaklardır. Anlatılarak öğrenmenin yanı sıra, gezerek öğrenmek bu tür projelerin hedefleri arasında yer almalıdır. Şanlıurfa’yı da gezip görerek öğrenmek istemeniz siz öğrencilerimize farklı bilgiler ve duygular katacaktır” dedi. Vali Küçük daha sonra misafirlerine Şanlıurfa’ya geldikleri için teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Vali İzzettin Küçük misafirlerine Urfa Türkülerinin yer aldığı CD ile birlikte Şanlıurfa Tanıtım Filmleri hediye etti. Öğrenciler ise proje kapsamında hazırlanan tişörtlerden Vali İzzettin Küçük’e hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Referandum'da ‘Evet’ rekoru beklenen iller belirlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com