Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Vali Küçük Gazetecileri Kabul Etti

Vali Küçük Gazetecileri Kabul Etti

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; “GAP-Çözüm Süreci-Medya” konulu panele katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen gazeteci cemiyetlerinin başkanlarını kabul etti.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2015 Pazartesi 22:09
Vali Küçük Gazetecileri Kabul Etti


Valilik toplantı salonunda gazetecileri kabul eden Vali İzzettin Küçük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “GAP-Çözüm Süreci-Medya” konulu paneli gerçekleştiren konfederasyon temsilcilerine seçtikleri konudan dolayı teşekkür eden Vali Küçük; çözüm sürecinde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getirdi.

Herkesin iyi niyet ve samimiyetle, memleketin huzurunu önde tutarak bir şeyler yapması gerektiğine inandığını belirten Vali Küçük: “İnsanların artık geçmiş hesaplaşmaları bir tarafa bırakması lazım. Elbette ki korku ve endişe vardır ama geleceğe doğru adım atmadıkça korku ve endişelerden kurtulamayız. Geçmişe saplanırsak geleceğe adım atamayız. Endişelerin ve korkuların bizi rehin almasına müsaade etmemeliyiz. Cesur ve samimi olmalıyız. Toplumun her kesiminin de böyle davranması gerekir” dedi.

Geçmiş acıları taze tutarak bir yere varılamayacağını sözlerine ekleyen Vali Küçük: “Geçmiş acılar yeni acılar doğurmamalıdır. Geçmişle yüzleşmek başkadır, geçmişi sürekli üretmek başkadır. Bu ince çizgi de bana göre samimiyet çizgisidir” dedi.

Misafirleriyle bir süre daha görüşerek çalışmaları hakkında bilgi alan Vali İzzettin Küçük; ziyaretin ardından “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” sözü üzerine konuklarına fincan takımı hediye etti.

Ziyarette Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı Turgut Özdemir, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abdioğulları, Çorum Gazeteciler CemiyetiBaşkanı Şevket Erzen, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu BaşkanıAdem Alemdar, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Talat Akay, Medya İhtisas Gazeteciler Federasyonu Başkanı Kenan Macit,  Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Onur Sağsöz ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Genel Sekreteri Müslüm Abacıoğlu yer aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com