Advert
Advert
Advert

Vali Küçük Fidan Dikti

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, GAP Havaalanının ağaçlandırılmasına yönelik düzenlenen fidan dikme törenine katıldı.

Vali Küçük Fidan Dikti
Vali Küçük Fidan Dikti


Yeşil Havaalanı sertifikasına sahip olan GAP Havalananında düzenlenen fidan dikme törenine Vali İzzettin Küçük’ün yanı sıra; Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Hava Meydanları Müdürü Münir Uludağ, Orman Bölge Müdürü Mehdi Özyer ve gençlik merkezleri öğrencisi gençler katıldı.

Fidan dikimi öncesinde bir açıklama yapan Vali İzzettin Küçük: “Daha önceden dikilen 23 bin fidanla havaalanımız yeşil havaalanı sertifikasını aldı. Bu sayıya bugün 3 bin daha sonra yine 3 bin fidan ekleyeceğiz. Dikeceğimiz fidanlar sayesinde Şanlıurfa’ya gelenler, ilk önce Şanlıurfa’nın yeşiliyle karşılanmış olacak” dedi.

Bu yıl Organize Sanayi Bölgesine de 70 bin fidan dikeceklerini sözlerine ekleyen Vali Küçük, sanayi bölgesinde de yeşil ve temiz bir görüntü elde edileceğini kaydetti. Fidan dikimi için havaalanına gelen gençlere de teşekkür eden Vali İzzetin Küçük, gençlerle birlikte fidan dikilecek alana geçti.

Bahardan kalma güneşli havanın tadını çıkararak fidan dikimine katılan gençlere eşlik eden Vali İzzettin Küçük, gençlerle de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı