Advert
Advert
Advert

Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladı

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Şanlıurfa’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladı
Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladıİlk olarak Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; birlik yöneticileriyle Başkan Mehmet Şefik Bakay’ın odasında görüştü. Esnafın sorunları ve beklentileri hakkında fikirlerini Vali İzzettin Küçük’le paylaşan birlik yöneticileri Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün her zaman yanlarında olduğunu bilmekten dolayı kendilerini daha güçlü hissettiklerini belirtiler.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük de görüşmede; esnafın ekonominin can damarlarından biri olduğunu, her türlü sıkıntılarında yanlarında olacaklarını kaydetti.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaretinin ardından Alevi Kültür Dernekleri Şanlıurfa Şubesini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; dernek tarafından yaptırılan cem evi inşaatında da incelemelerde bulundu. Daha sonra derneğin Şube Başkanı Reşit Burhan ve dernek üyeleriyle fikir alışverişinde bulunan Vali İzzettin Küçük; yapımı devam eden cem evi ve mahallenin genel durumu hakkında Başkan Burhan’dan bilgi aldı.

Mahallede okul sorunu olmamasının sevindirici olduğunu belirten Vali İzzettin Küçük; yer bulunması durumunda gençlerin sportif faaliyetler içerisinde olabilecekleri bir semt sahasını mahalleye kazandırabileceklerini kaydetti.

Devam eden cem evi inşaatı için de elinden gelen desteği vereceğini derneğe vereceğini sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük: “Biz her vatandaşımızın yanındayız. Vatandaşlarımız arasında ayrım yapmamız söz konusu olamaz. Cem evinin tamamlanması için biz de desteğimizi sunacağız” dedi.

Alevi Kültür Dernekleri Şanlıurfa Şube Başkanı Reşit Burhan da, Vali İzzettin Küçük’ten aldıkları destekle cem evinin eksikliklerini büyük oranda gidereceklerini belirterek desteklerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

vali küçük urfa valisi Şanlıurfa urfa haber Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu