Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladı

Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladı

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Şanlıurfa’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2016 Çarşamba 22:26
Vali Küçük Cem evine destek vereceğini açıkladıİlk olarak Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; birlik yöneticileriyle Başkan Mehmet Şefik Bakay’ın odasında görüştü. Esnafın sorunları ve beklentileri hakkında fikirlerini Vali İzzettin Küçük’le paylaşan birlik yöneticileri Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün her zaman yanlarında olduğunu bilmekten dolayı kendilerini daha güçlü hissettiklerini belirtiler.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük de görüşmede; esnafın ekonominin can damarlarından biri olduğunu, her türlü sıkıntılarında yanlarında olacaklarını kaydetti.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaretinin ardından Alevi Kültür Dernekleri Şanlıurfa Şubesini ziyaret eden Vali İzzettin Küçük; dernek tarafından yaptırılan cem evi inşaatında da incelemelerde bulundu. Daha sonra derneğin Şube Başkanı Reşit Burhan ve dernek üyeleriyle fikir alışverişinde bulunan Vali İzzettin Küçük; yapımı devam eden cem evi ve mahallenin genel durumu hakkında Başkan Burhan’dan bilgi aldı.

Mahallede okul sorunu olmamasının sevindirici olduğunu belirten Vali İzzettin Küçük; yer bulunması durumunda gençlerin sportif faaliyetler içerisinde olabilecekleri bir semt sahasını mahalleye kazandırabileceklerini kaydetti.

Devam eden cem evi inşaatı için de elinden gelen desteği vereceğini derneğe vereceğini sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük: “Biz her vatandaşımızın yanındayız. Vatandaşlarımız arasında ayrım yapmamız söz konusu olamaz. Cem evinin tamamlanması için biz de desteğimizi sunacağız” dedi.

Alevi Kültür Dernekleri Şanlıurfa Şube Başkanı Reşit Burhan da, Vali İzzettin Küçük’ten aldıkları destekle cem evinin eksikliklerini büyük oranda gidereceklerini belirterek desteklerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com