Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Vali Küçük: 3. OSB de hazır

Vali Küçük: 3. OSB de hazır

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü’nün organize ettiği iftar programında konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, üçüncü Organize Sanayi Bölgesinin hazır olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2015 Çarşamba 16:54
Vali Küçük: 3. OSB de hazırİş dünyasının önde gelen sanayici ve işadamlarının katıldığı Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü’nün organize ettiği iftar programında konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa’da sanayi açısından önemli gelişmelerin yaşandığını söyledi.

Eğitim ve sanayileşme konusuna çok önem verdiklerini belirten Vali Küçük, bu iki konuda başarılı oldukları takdirde Şanlıurfa’nın sadece Güneydoğu Anadolu’nun değil, Ortadoğu bölgesinin ana damarı olacağını söyledi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgeleri konusunda da önemli gelişmelerin yaşandığının da altını çizen Vali Küçük; “Temel amacımız, fabrika sayılarımızı arttırmamızdır. Üçüncü OSB ile ilgili ciddi çalışmalarımız var. Üçüncü OSB’nin bürokratik alt yapı işlemleri tamamlandı. Yer tahsislerine önümüzdeki haftadan sonra başlayacağız. İkinci organize sanayilerimizdeki alt yapı işlemlerimiz devam ediyor. Her hangi bir ödenek sorunu yok. Tekstil adası başladı. Bu ayın sonunda 20’ye yakın fabrika o bölgede inşa edilecek.” dedi.   (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Teknokentlere Geçişlerde Akademik Başarı Söyleşisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com