Advert
Advert
Advert

Vali Küçük: 3. OSB de hazır

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü’nün organize ettiği iftar programında konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, üçüncü Organize Sanayi Bölgesinin hazır olduğunu söyledi.

Vali Küçük: 3. OSB de hazır
Vali Küçük: 3. OSB de hazırİş dünyasının önde gelen sanayici ve işadamlarının katıldığı Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü’nün organize ettiği iftar programında konuşan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa’da sanayi açısından önemli gelişmelerin yaşandığını söyledi.

Eğitim ve sanayileşme konusuna çok önem verdiklerini belirten Vali Küçük, bu iki konuda başarılı oldukları takdirde Şanlıurfa’nın sadece Güneydoğu Anadolu’nun değil, Ortadoğu bölgesinin ana damarı olacağını söyledi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgeleri konusunda da önemli gelişmelerin yaşandığının da altını çizen Vali Küçük; “Temel amacımız, fabrika sayılarımızı arttırmamızdır. Üçüncü OSB ile ilgili ciddi çalışmalarımız var. Üçüncü OSB’nin bürokratik alt yapı işlemleri tamamlandı. Yer tahsislerine önümüzdeki haftadan sonra başlayacağız. İkinci organize sanayilerimizdeki alt yapı işlemlerimiz devam ediyor. Her hangi bir ödenek sorunu yok. Tekstil adası başladı. Bu ayın sonunda 20’ye yakın fabrika o bölgede inşa edilecek.” dedi.   (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu