Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Vali Küçük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Vali Küçük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Şanlıurfa Vali Küçük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2015 Cuma 13:07
Vali Küçük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Küçük Mesajında şöyle dedi: “Toplumun haber alma hakkının teminatı olan ve bu yönüyle kamuoyunun bilgilendirilmesinde önemli bir işlevi olan basının demokratik ve kültürel hayatımızın gelişmesine ve ülkemizin çağdaşlaşma sürecine önemli katkısı olduğu bir gerçektir.  

Objektif ve doğru habercilik anlayışı içinde meslek ve ahlak ilkelerine bağlı, gücünü kamu yararı doğrultusunda kullanan basının,  kamu hizmetlerinin halka duyurulması ve tanıtımı konusunda kendisinden beklenen faydayı en üst seviyeye çıkaracağı şüphesizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, büyük bir özveri ve fedakârlık içerisinde görevlerini yürütmeye çalışan gazetecilerin  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü” kutlar,  tüm basın camiasının ve aile fertlerinin sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamlarını sürdürmelerini en içten dileklerimle temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com