Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Vali Kıraç'tan yardımcılarına veda yemeği

Vali Kıraç'tan yardımcılarına veda yemeği

Diyarbakır valisi Mustafa Cahit Kıraç Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcıları onuruna Merkez ve İlçe Kaymakamlarına veda programı düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2014 Salı 20:52
Vali Kıraç'tan yardımcılarına veda yemeği

DİYARBAKIR  -   Vali Mustafa Cahit Kıraç son Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcılarını verdiği veda yemeğinde bir araya getirdi.

Yemeğe, vali Mustafa Cahit Kıraç, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve kurum müdürleri katıldı.

Diyarbakır’da yaptıkları hizmetlerinden dolayı Vali Yardımcılarına ve Kaymakamlara teşekkür eden Vali Kıraç, Diyarbakır’dan ayrılan Vali yardımcılarına bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.

Vali Kıraç, “Diyarbakır’da görev yapan arkadaşlarımızın “halka hizmet hakka hizmet” düşüncesiyle görev yaptığını çok iyi biliyorum. Yapmış olduğunuz hizmetleri takdir ederek, teşekkürlerimi bir kez daha ifade etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Vali Kıraç, “Niyet iyiyse akıbet de iyidir.”

Görev süresince yaptıkları hizmetlerde olabildiğince hataları asgari seviyeye indirmeye çalıştıklarını ve önemli olan iyi bir niyet olduğunu belirten Vali Kıraç, “Niyet iyiyse akıbet de iyidir. İnsanın olduğu her noktaya hizmet götürmek biz mülki idare amirleri olarak, devlet olarak, millet olarak önemli bir görevimiz olduğunu unutmadan sürdürüyoruz, sürdüreceğiz. Hizmet bir bütündür. Bu bütünlüğün içerisinde mülki idare olur, adli hizmetler olur, kolluk hizmetleri olur, sağlık hizmetleri olur. Netice itibariyle halkımıza en iyi hizmetin yolunu bulmak, hepimizin ana hedefiydi. Bunu gerçekleştirmek için gayret gösterdik. Önemli olan bu bayrak yarışında bayrağı burca dikmektir. Arkadaşlarımızın bayrağı burca diktiklerine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.  

Veda yemeğinin yendiği konuşma sonunda Vali Kıraç, Vali yardımcıları ve Kaymakamlara hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Haliliye Kaymakamı Yılmaz, Süleymaniyelileri dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com