Advert
Advert
Advert

Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna Ziyaret

Vali Celalettin Güvenç’in öncülüğünde Şanlıurfa Valiliği tarafından organize edilen ve tüm mahalleleri okullarda buluşturan iftar yemeklerinin sonuncusu Sancaktar Mahallesinde bulunan Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti.

Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna Ziyaret
Vali Güvenç’ten Öğrenci Yurduna ZiyaretBugüne kadar tüm iftar yemeklerini okullarda vatandaşlarla açan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu’nda da bu geleneğini sürdürdü.
Şanlıurfa Belediyesi’nin verdiği yemekte vatandaşlarla okulda iftarını açan Vali Güvenç, daha sonra Şair Nabi Yüksek Öğrenim Yurdunu ziyaret etti.
Yurt sorumlusu Bekir Söylemezle bir süre sohbet eden Vali Güvenç, burada verilen iftar programına da katıldı. Burada bir açıklama yapan Vali Güvenç, en büyük yatırımın insana ve geleceğe yapılan yatırım olduğunu, bunun insanoğluna kalacağını belirterek, “Gerçekten bu gibi ortamlarda çok duygulanıyorum. Allah'a şükürler olsun bugünleri gördük. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Bu müesseseleri bizim insanımız ayakta tutuyor. Devlet katkısı ile bunlar ayakta değil, ülkemizin her bir köşesinde hamiyetperver ve inançlı insanlarımız bu güzel eserleri yaşatıyor, çocuklarımızı okutuyorlar. Emek veren, hizmet eden herkese, kazancından helal ekmeğinden eğitime ayıran tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.
Şair Nabi Öğrenci Yurtları 5'i ise inşaat Şanlıurfa sorumlusu Bekir Söylemez, Vali Güvenç'e iftar davetlerine katıldığı için teşekkür ederek, Şanlıurfa'da 5'i faaliyette olmak üzere şu anda 10 öğrenci yurtlarının ve 3 adet de henüz yurt yapılması düşünülen arsalarının bulunduğu bilgisini verdi.
İftar programına, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kaya ile kentteki çok sayıda iş adamı ve sanayici de katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MEHMET ACAR     2015-03-14 BEN BENMAMOŞ YEGENİM İDUN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik