Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Vali Güvenç'ten gazetecilerin sorunlarına ilgi

Vali Güvenç'ten gazetecilerin sorunlarına ilgi

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri Cevahir Konuk Evi’nde düzenlenen sohbet toplantısında Vali Celalettin Güvenç ile buluştu.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2012 Pazar 09:03
Vali Güvenç'ten gazetecilerin sorunlarına ilgi
Şanlıurfa'nın önemli sorunlarına çözüm önerileri getirmek, kentin gelişmesine ve kalkınmasına fayda sağlayacak projeler üretilmesi ve meslek mensuplarının sorunlarına ve sıkıntılara çare bulunması amacıyla düzenlenen sohbet toplantıda bir konuşma yapan Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, "İlimiz yöneticileri, siyasileri, sivil toplum örgütleri ile zaman zaman bir araya gelerek, ilimizin sorunlarına çözüm önerileri getirmeyi, ortak akıl üretmeyi, birlikte hareket etmeyi amaçladığımız toplantılarımız devam ediyor. Sayın Valimiz bizleri kırmayıp, toplantımızın konuğu oldular. Bu toplantıya katıldıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Düzenlenen toplantıya Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'in yanı sıra Sitemiz yayın yönetmeni  Mehmet Guli Aslan ve Koordinatör Ömer Aslan, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Şanlıurfa Gazeteciler Biriliği başkan yardımcısı ve yeniurfa gazetesi sahibi  Şahban Kılıç, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Kanal Urfa Genel Müdürü Ferhat Özer, İpekyol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Arısüt, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Üyeleri  Celal Çiftçi, Yeniurf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tahir Coşandal, Yeniurf Gazetesi Haber Müdürü Mehmet Ağolday, Hizmet Gazetesi Haber Müdürü Faruk Deveci, Gap Gündemi Gazetesi Muhabiri Abdulkadir Karacabey ile Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mithat Şengöz katıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com