Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem VALİ GÜVENÇ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

VALİ GÜVENÇ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2011 Çarşamba 21:55
VALİ GÜVENÇ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYORSon valiler kararnamesiyle Şanlıurfa’ya atanan ve hafta sonu kentteki görevine başlayan Vali Celalettin Güvenç’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Yeni Valilik Binasında bulunan makamında ziyaretleri kabul eden Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i bugün AK Parti heyeti ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ile Yürütme Kurulu Üyeleri Vali Celalettin Güvenç’e yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, başarılar dilediler.
AK Parti Heyetinin ardından Vali Celalettin Güvenç’i Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları ziyaret etti. Başkan Fakıbaba ve Belediye Başkan Yardımcıları, Vali Güvenç’e yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunurken, Vali Güvenç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra ziyaretler kapsamında, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz ve Daimi Encümen üyeleri ile Grup Başkan vekilleri, Celalettin Güvenç ile makamında görüştü. Daimi encümen üyeleri ile grup başkan vekillerini Vali Güvenç ile tanıştıran İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz Vali Güvenç’e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Vali Güvenç ise, ziyaretten dolayı heyete teşekkür etti.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi Başkanı Sadık Sade ve yönetim kurulu üyelerinin de hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Vali Celalettin Güvenç’i, kentte faaliyet gösteren Sulama Birliklerinin Başkanları da ziyaret etti.

Son olarak Vali Celalettin Güvenç’i, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti. Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve yönetim kurulu üyeleri Vali Güvenç’e hayırlı olsun dileğinde bulunurken, Vali Güvenç ise, hep birlikte Şanlıurfa’nın geleceğe hazırlanması için çalışacaklarını belirterek, kentin genç nüfus, dinamik yapı, yükselen ekonomisiyle önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Şanlıurfa’nın çeşitli sıkıntılarının olduğunu ancak korkulacak bir durumun olmadığını belirten Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, “Şanlıurfa’da sanayi, ticaret, kültür ve turizm, spor, eğitim olmak üzere her sektörde yapılması gereken çalışmalar var. Hep birlikte, el birliği ile bu çalışmaları yapacağız” dedi.

Bu arada Vali Celalettin Güvenç’e hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz gün Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler ve yönetim kurulu üyeleri de ziyarette bulunmuştu.

www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com