Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Vali Güvenç’ten Şanlıurfaspor’a Destek Turları

Vali Güvenç’ten Şanlıurfaspor’a Destek Turları

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfaspor’a destek almak amacıyla işadamlarını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2012 Perşembe 13:57
Vali Güvenç’ten Şanlıurfaspor’a Destek Turları


Vergi rekortmeni olan işadamlarını da ziyaret eden Vali Güvenç, dün de özel hastanelerle bir toplantı yaptı.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin ve Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ile önceki gün Abdülkadir Canpolat’ı ziyaret eden Vali Celalettin Güvenç, dün de Nuri Güneş, Aziz Çayırcıoğlu, GAP Metaş Limited Şirketi ve Uluyıl İnşaat Limited Şirketini ziyaret etti.

2010 kurumlar vergisi dalında Şanlıurfa ikincisi olan GAP Metaş Limited Şirketi ve üçüncü olan Uluyıl İnşaat Limited Şirketinin sahibi Halil Paydaş’ı ayrı ayrı beraberindekilerle birlikte ziyaret eden Vali Güvenç, vergilerini düzenli ödedikleri için işadamlarına teşekkür ederek bol kazançlı bir yıl geçirmelerini diledi ve Şanlıurfaspor için de destek istedi.

Sırasıyla işadamları Abdükadir Canpolat, Nuri Güneş ve Aziz Çayırcıoğlu’nu da ziyaret eden Vali Güvenç, işadamlarından oynadığı ligde lider konumda bulunan ve Bank Asya’yı hedefleyen Şanlıurfaspor’a destek talebinde bulundu. 

Vali Celalettin Güvenç, dün de İl Sağlık Müdürü Erdoğan Duran, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar’ın da katılımıyla Şanlıurfa’daki OSM, Edessa, Medigap ve Şanmed Özel Hastanelerinin temsilcileri ile bir toplantı yaptı. Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen görüşmede Vali Celalettin Güvenç, özel hastanelerin de başarıya giden yolda Şanlıurfaspor’a destek çıkmalarını talep etti. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com