Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Vali Güvenç, Yurtta Kalan Çocukları Ziyaret Etti

Vali Güvenç, Yurtta Kalan Çocukları Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2011 Cumartesi 21:20
Vali Güvenç, Yurtta Kalan Çocukları Ziyaret Etti


Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Esirgeme ve Kız Yurdunda incelemelerde bulunarak, yurtlarda kalan çocuklarla sohbet etti.

Çocuk Esirgeme ve Sabancı Kız Yurdunu gezen Vali Celalettin Güvenç’e ziyareti sırasında Vali Yardımcıları Bahri Tiryaki, Ramazan Seçilmiş ve Soner Zeybek de eşlik etti.

İl Sosyal Hizmetler Müdürü Sait Mızraklıdağ’ın yurtta kalan çocuklar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktardığı ziyarette Vali Güvenç, yurtta kalan çocuklarla da sohbet etti.

Yurtta kalan çocuklara “Sürekli sizlerin yanında olacağız” diyen Vali Celalettin Güvenç, kendilerini yalnız bırakmayacaklarını ve sürekli kendilerini ziyaret edeceğini söyledi.

Yurtta kalan çocukların ve gençlerin spor salonu götürülüp spor yapmalarını sağlayabilmek için ihtiyaç görülen bir aracın alınmasını isteyen Vali Celalettin Güvenç, başka ihtiyaçlarının da olması halinde bunları giderebileceklerini söyledi.

Yurtların yatakhane, mutfak ve yemek salonu, banyo, tuvalet, oyun ve etüt salonlarını inceleyen Vali Celalettin Güvenç, ziyaretinin sonunda yurtta kalan çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra yurttan ayrıldı.

www.balikligol.com

 

 


Şanlıurfa Valisi Celalletin Güvenç Yurtlarda... balikligol_com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com