Advert
Advert
Advert

Vali Güvenç, Vatandaşlarla Bayramlaştı

Kurban Bayramı programı Vali Celalettin Güvenç’in ev sahipliğinde valilik şeref salonunda başladı.

Vali Güvenç, Vatandaşlarla Bayramlaştı
Vali Güvenç, Vatandaşlarla Bayramlaştı

Vilayette halkla bayramlaşmaya Vali Celalettin Güvenç’in yanı sıra, Şanlıurfa Milletvekilleri Seyit Eyüpoğlu ve Mahmut Kaçar, Belediye Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, Şanlıurfa Başsavcısı Mehmet Ademoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ve daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Vilayette vatandaşlarla bayramlaşan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, bayramın Şanlıurfa’ya, bölgeye ve ülkeye hayırlar getirmesini temenni ederek, “ Kurban Bayramımızın güzel geçmesini, kaza bela olmamasını içtenlikle temenni ediyorum. İnşallah ruhuna uygun bir bayram olur; gönülleri yumuşatır, barışa, kardeşliğe katkı sağlar. Bütün Şanlıurfalıları saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.

Vali Güvenç ve beraberindekiler daha sonra İl Jandarma Komutanlığı’na geçerek, burada vatani görevini yapan askerlerle bayramlaştılar. Bir süre askerlerle sohbet eden Vali Güvenç ve beraberindekilerin ikinci durağı Çocuk Yetiştirme Yurdu oldu. Çocuklarla sohbet edip bayramlarını kutlayan Vali Güvenç, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Vali Güvenç ve beraberindekilerin son durağı ise Polisevi oldu. Polisevinde polislerle bir araya gelen Vali Güvenç, görev başında olan polislerin bayramlaştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu