Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Vali Güvenç Kadın Kültür Merkezlerine el attı

Vali Güvenç Kadın Kültür Merkezlerine el attı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından SODES kapsamında yürütülen ve Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Kadın Kültür Merkezlerinin birim sorumlularıyla Valilik toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 16 Ekim 2012 Salı 17:57
Vali Güvenç Kadın Kültür Merkezlerine el attı

İsteklerini dile getiren Kadın Kültür merkezi sorumluları, merkezlere kurs amaçlı gelen kadınların ve genç kızların İş-Kur tarafından istihdam edilmelerini istediler.

Vali Celalettin Güvenç ise bu konuyu her ortamda dile getirdiklerini ve Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrika ve tekstil firmalarının bayan personel taleplerinin olduğunu dile getirdi. Özel sektörde bir çok sayıda bayan personele ihtiyaç olduğunu belirten Vali Güvenç, genç kızlarımızın ve bayanların İş-Kur’a müracaat ederek bu alanda çalışma imkanı bulabileceklerini kaydetti. 21 tane Kadın Kültür merkezinin sorunlarını dinleyen Vali Güvenç, “kadın kültür merkezleri ve kadınlarımızın istihdamı konusu her zaman çalışma masamızda yer almaktadır” dedi.

Vali Güvenç’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, İş-Kur Müdürü Necdet Karasevda, Kadın Kültür Merkezleri sorumlu amiri Abdullah Tut, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sait Mızraklıdağ ile Kadın Kültür Merkezi koordinatörleri katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com