Advert
Advert
Advert

Vali Güvenç, Dedikodulara Sert Çıktı

Şanlıurfasporla ilgili olarak Son günlerde yerel medyada yer alan dedikodularla ilgili Valilikten sert bir açıklama geldi.

Vali Güvenç, Dedikodulara Sert Çıktı
Vali Güvenç, Dedikodulara Sert Çıktı

Şanlıurfa'da bazı yerel medya birimlerinde çıkan dedikolu haberlerle ilgili Vali Güvenç'ten beklenmedik dozda sert bir açıklama geldi.

işte Şanlıurfa valiliğinden yapılan o açıklamanın tam metni: "Son günlerde yerel medya unsurlarında; Sayın Bakan ve Sayın Valiye atıfta bulunularak; “Bakan ve Vali maçlara gelmiyor” veya “Bakan ve Vali Urfasporu desteklemiyor, sevmiyor”  vb. iddialarla kamuoyunda suni gündem oluşturulmak istenilmektedir.
Bu gibi suni gündemlerle kriz çıkarmak isteyenler Şanlıurfasporun başarılı olmasını istemeyenlerdir. Beyhude bir çaba içindedirler. Samimi ve gönülden Şanlıurfaspor’a bağlı olanlar;  derhal bu  suni gündemleri terk etmelidirler ve  bilsinlerki bu işten sadece Şanlıurfaspor Takımı zarar görecektir
Gerek Sayın Bakan ve gerek şahsım; İlimizin gurur kaynağı olan Şanlıurfaspor Takımımızla her zaman onur ve kıvanç duymaktayım. Valisi olmaktan gurur duyduğum Şanlıurfa’nın güzide takımı olan Şanlıurfaspor’nın bir taraftarı olarak, PTT  1.liginde şampiyon olup Süper Lige yükselmesi için samimiyetle ve en içten  duygularla temenni  ve niyaz etmekteyiz.
Gerek ülkemizin ve gerekse ilimizin son bir ay içerisindeki yoğun gündemi nedeniyle maçlara zaman ayıramadık. Ama takımımızın başarılarını titizlikle takip ettik, başarılarıyla gurur ve kıvanç duyduk. Programlarımızın müsait olması durumunda da maçlara gelmekten geri durmayız ve bundan da büyük bir keyif ve zevk alırız.   Geçmiş yıllarda olduğu gibi biricik takımımızın bizlere ihtiyacı olması halinde elimizden geleni yapmak konusunda en ufak bir tereddüt göstermeyiz. Bu gayreti de Şanlıurfa için ve Şanlıurfaspor için zevkle yaparız.
Bu duygu ve düşüncelerle Pazar günü oynanacak olan 1461 Trabzon  maçında ;  Şanlıurfaspor Takımımızın tüm futbolcularına  ve teknik direktörüne ayrı ayrı başarılar diler, hepsinin gözlerinden öperim.  Ayrıca Şanlıurfaspor’a gönül verenleri de takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum."

Balikligol.com

urfaspor. Şanlıurfa Valisi celalettin güvenç Urfaspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı