Advert
Advert
Advert

Vali Erin’e Tebrik Ziyaretleri

Şanlıurfa’da göreve başladığı 4 Temmuz 2017 tarihinden bu yana kamu kuruluşları, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların tebrik ziyaretlerini kabul eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, dün de birçok heyeti makamında kabul etti.

Vali Erin’e Tebrik Ziyaretleri
Vali Erin’e Tebrik Ziyaretleri admin
Haberin videosu için tıklayın!

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Albay M. Kemal Timuroğlu, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Mevlüt Dirim, Karaköprü İlçe Jandarma Komutanı Ferhat Demirelli ve Jandarma Başçavuş Şakir Kavlak Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.
Jandarma komutanlarını makamında kabul eden Vali Erin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, askeri yetkililere teşekkür etti.
Vali Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında; Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin ve şube yönetim kurulu üyeleri Mikail Zahit, Faruk Koreli, Mehmet Recep Uğur, Murat Şahanoğlu ve Mutlu Güneş, Memur-Sen Konfederasyonu İl Temsilcisi İbrahim Coşkun ve bağlı 11 sendikanın Şanlıurfa şube başkanları, İlim Yayma Cemiyeti Şanlıurfa Şube Başkanı Cüneyt Altıparmak ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Ocaklar Genel Başkanı Hakan Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri ile Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyeleri yer aldı.
Tebrik ziyaretlerini makamında kabul eden Vali Erin, dernek, sendika ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Kendisini ziyaret eden tüm heyetlerle uzun uzun sohbet ederek, sorunlarını ve önerilerini dinleyen Vali Erin, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Yeni ve büyük Türkiye’nin oluşumunda sivil toplum kuruluşlarının önemli katkısı olacağına işaret eden Vali Erin, “Zor bir coğrafyadayız, bu zor coğrafyada mücadele etme, bu ortamda doğru politika üretilmesi için çabalama anlamında sorumluyuz. Bu anlamda sorumluluk üstlenenlerin hiç bıkmadan, yılmadan, Cenab-ı Allah’a karşı da bir sorumluluk olduğunu da hissederek hareket etmesi gerekiyor. Şehrimizin, ülkemizin, insanımızın her anlamda kalkınması için faaliyet gösteren tüm oluşumlarla bu çizgi devam ettiği sürece her meselede ve her konuda sizinle birlikte olacağız. Kapımız da gönlümüz de her zaman sizlere açıktır” dedi.

Vali Erin Tebrik Ziyaretleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler