Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Vadi Bu Kez Fena Karşıtırdı

Vadi Bu Kez Fena Karşıtırdı

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2010 Çarşamba 11:00
Vadi Bu Kez Fena Karşıtırdı

İsraili defalarca kızdıran Kurtlar Vadisi, yine ülkenin gündemine oturdu. Kurtlar Vadisi Irak filmi için menajerlik yapan Mehmet Çelebinin İsraille bağlantısının ortaya çıkması ülkeyi karıştırdı.

Amerika’da AIPAC ve ADL gibi güçlü Yahudi lobilerine alternatif olarak kurulan ve Gazze, İran, Filistin barışı ve Yahudi Yerleşkeleri gibi konulardaki ılımlı görüşleriyle İsrail’in şahin kesimini kızdıran J Street adlı Yahudi kuruluşuna bağış yapan kişilerin listesinin internete sızması İsrail’i karıştırdı. Lobi şirketinin en büyük destekçisinin Soros ailesi olduğu, diğer bağışçıların ise tartışmalı isimler olduğu ortaya çıktı.

Hillary ile de kriz yaşadı
Bağışçılar arasında 250 dolar gibi çok küçük bir miktarla da olsa Kurtlar Vadisi Irak filminde yabancı oyuncuların menajerliğini yapan Mehmet Çelebi’nin de bulunması J Street’i eleştiri oklarının hedefi yaptı. İsrailli doktorları Iraklı mahkumların organlarını çalarken gösteren filmin yapımcısının bu lobinin destekçileri arasında olduğunu belirten sağ basın “İçimizdeki hainler ortaya çıktı” diyerek J Street’i vatan hainliğiyle suçlayacak kadar ileri gitti. Çelebi daha önce de Hillary Clinton’un başkanlık kampanyasında yer almış ancak aynı film nedeniyle Hillary tarafından kampanya dışında bırakılmıştı.

(Vatan)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com