Advert
Advert
Advert

Kızı Bulunan Tahir Kalkan Herkese Teşekkür Etti

Şanlıurfa, uzun zamandan bu yana kızı kayıplara karışan Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Kalkan’ı konuşuyordu. Uzun süredir kayıplarda olan K. Kalkan, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerince Eyyübiye İlçesinde bulunan bir evde bulundu.

Kızı Bulunan Tahir Kalkan Herkese Teşekkür Etti
Kızı Bulunan Tahir Kalkan Herkese Teşekkür Etti

 

Uyuşturucu satıcısıyla birlikte bulundu

Uyuşturucu bataklığına düştüğü belirtilen K. Kalkan, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uzun süredir yakın takibi sonucunda Eyyübiye’de saklandıkları bir evin bodrum katında bulundu. Kızı kaçırdığı iddia edilen uyuşturucu satıcısı Umut S. ile birlikte bulunan K. Kalkan, ifadeleri alınmak üzere polisler tarafından Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Şanlıurfa polisi tarafından bulunan K. Kalkan, Emniyetteki ifadelerinin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edildi.
TAHİR KALKAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ.

Uzun bir aradan sonra kızıyla bir araya gelme sevincini yaşayan Tahir kalkan, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Kalkan yaptığı açıklamada şunları söyledi: Şükürler olsun dün akşam eşim ve ben kızım ile bir araya geldik başta Sayın İçişleri Bakanıma, Sayın Valime Sayın İl Emniyet müdürümüzün şahsında tüm emniyet teşkilatımıza titiz bir şekilde çalışarak kızımı bize teslim ettikleri için çok teşekkür ediyorum,
Şanlıurfalı hemşerilerim bu zamana kadar yaşadıklarımın etkisiyle hırçın tepkili ifadelerim olmuş tur bundan dolayı tüm Şanlıurfalı hemşerilerim den sayın valimiz den sayın cumhuriyet başsavcımızdan Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden özür dileriz kızımı emniyet müdürlüğünde eşimle beraber gördüm öptüm kokladım kızım sağ ve selamettir
Yüce rabbime hamdolsun.
Diğer bir husus ise bu zamana kadar bir babanın evladına olan sevgisinden kaynaklanan ruh hali ile gerek hukuki gerek sosyal medyada bazı girişimlerim oldu. öncelikle kamuoyunu kendi ailevi meselemde meşgul ettiğim için özür dilerim.
Lütfen herkes hakkını helal etsin

www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu