Advert
Advert
Advert

Uzman çavuş, hastane güvenlikçisini darp etti iddiası

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde özel güvenlikçinin uzman çavuş tarafından darb edildiği iddia edildi.

Uzman çavuş, hastane güvenlikçisini darp etti iddiası
Uzman çavuş, hastane güvenlikçisini darp etti iddiası

 Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde uzman çavuş ve başçavuş arasında yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren güvenlikçinin darp edildiği iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre, Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde başçavuş Ahmet U. ile uzman çavuş Selçuk Ö. arasında sıra yüzünden gerginlik çıktı. İki taraf birbirine hakaret etmeye başlayınca hastane güvenlikçileri araya girip, yaşanan kavgayı yatıştırmaya çalıştı. Hastane yönetimin devreye girmesiyle taraflar başhekim odasına alınarak, sakinleştirilmeye çalışıldı. Bu sırada uzman çavuş Selçuk Ö. hastanede güvenlikçilerinden Kasım Kavran’ın (36) kendisine vurduğunu yüzleşmek istediğini söyledi. Hastane yönetimi tarafından yüzleşmek için odaya çağrılan Kavran’ın bir anda uzman çavuş Selçuk Ö. tarafından darp edildiği iddia edildi. Darp üzerine Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılan güvenlikçi kavran, yapılan tedavinin ardından taburcu edildi.

Bingöl Devlet Hastanesinden darp raporu aldığını ve saldırgan hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirten Kavran, olayı şöyle anlattı: "Taraflar arasında gerginlik çıkınca güvenlikçi arkadaşlarla araya girdik. Uzman çavuş Selçuk ֒yü sakinleştirmek için dışarı çıkarmak istedik, bu esnada küfürler edip silahını çekmek istedi. Kendisini etkisiz hale getirip, silahını eşine verdik. Küfürler savurmaya devam edince elimle ağzını kapattım. Hastane yönetimi uzman çavuşu alarak odaya gitti. Daha sonra beni çağırdılar odaya gittiğimde hastane yönetimi ve uzman çavuşun arkadaşları orada duruyordu. Ben konuşmaya başladığım esnada, sardırıp darp girişiminde bulundu. Kendisi hakkında şikâyette bulunacağım" ifadelerini kullandı. (İLKHA)
 


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler