Advert
Advert
Advert

Uyuşturucu ve Kaçakçılık her yerde!

Şanlıurfa'da son günlerde emniyetin yaptığı operasyonlara akıllara durgunluk veren kaçakçılık ve uyuşturucu taşıma yöntemleri ortaya çıktı.

Uyuşturucu ve Kaçakçılık her yerde!
Uyuşturucu ve Kaçakçılık her yerde!

bunlardan en ilginci ise saman yüklü kamyonda çıkan binlece kaçak siğara pekerleri oldu.

Son günlerde Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün Uyuşturucu Madde Ticareti ve Kaçakçılık Suçlarına Yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda;

Uyuşturucu Madde Ticaretini önlemek amacıyla Şanlıurfa genelinde yapılan operasyonlar neticesinde toplam 30 (otuz) olayda 442 kg esrar maddesi, 145 gr. eroin maddesi ve 122 adet extacy hap ele geçirildiği açıklandı.

Bu operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 48 şüpheliden 6 şüpheli tutuklandı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; "Kaçakçılık suçlarını önlemek amacıyla yapılan operasyonlar neticesinde toplam 27 olayda 209410 paket Gümrük kaçağı sigara, 12856 litre kaçak akaryakıt, 280 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilmiştir.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak Kaçakçılık ve Organize suç örgütlerine karşı geçmiş dönemde yürütülen ve birçok suç yapılanmasının çökertildiği başarılı operasyonlara, hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır." denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!