Advert
Advert
Advert

Uyuşturucu tacirlerine darbe

Uyuşturucu tacirlerine darbe
Uyuşturucu tacirlerine darbe

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan soruşturma dosyası kapsamında Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar neticesinde; 15.10.2010 tarihinde Gaziantep ilinde, 29.10.2010 tarihinde ilimiz Suruç ilçesinde yapılan iki ayrı operasyonda toplam 16.175 gram esrar maddesi ele geçirilmiş, her iki olayla ilgili yakalanan 5 şahıstan 4’ü tutuklanmıştır.

 

Soruşturma kapsamında Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda suç organizasyonu içerisinde oldukları tespit edilen C.B., H.İ.K., Y.A., M.B., Z.B. ve Ş.A. isimli şahıslar 07.12.2010 Salı günü yapılan eş zamanlı operasyon ile yakalanmıştır. Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda Y.A. isimli şahıstan 2190 kök kenevir bitkisi ve 1150 gram esrar maddesi, Ş.A. isimli şahıstan 680 gram esrar maddesi olmak üzere toplam 1830 gram esrar maddesi ve 2190 kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.

 

Olay ile ilgili olarak C.B., H.İ.K., Y.A., M.B., Z.B. ve Ş.A. isimli şahıslar “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek” suçundan adli makamlara sevk edilmiştir.Operasyon kapsamında toplam 11 şahıstan 4’ü tutuklanmıştır

 

Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu kapsamında, suç ve suçlu ile etkin mücadelemiz devam edecektir.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!