Advert
Advert
Advert

Uyuşturucu Satıcıları Tutuklandı

Şanlıurfa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şahıslara yönelik olarak 02 Nisan 2013 tarihinde yapılan eş zamanlı operasyonla sonlandırılan soruşturma neticesinde;

Uyuşturucu Satıcıları Tutuklandı
Uyuşturucu Satıcıları Tutuklandı

Şanlıurfa  Emniyeti Uyuşturucu Satıcıları yönelik operasyonlar sonucu gözaltına alınanlardan 17 kişi tutuklandı. geriye kalanlar ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

konuyla ilgli basın açıklaması yapan KOM şube; "(7)'si uyuşturucu madde satıcısı ve (9)'u uyuşturucu madde kullanıcısı olmak üzere toplam (16) şahıs, (265,96 gram) Eroin Maddesi ile birlikte yakalanmış olup yakalanan (7) uyuşturucu madde satıcısından (2)'si adli makamlarca tutuklanmıştır.Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince Uyuşturucu Madde Ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik olarak 1 Mart-31 Mart 2013 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde ilimiz genelinde toplam; 17 ayrı operasyon yapılmış, bu operasyonlarda toplam  (490) kilo 276,8 gram esrar,(4020) adet ecstasy hap,   (165,75) gram eroin maddesi ele geçirilmiştir.

Uyuşturucu madde ticareti yapan (26) şahıs ile kullanıcı konumunda bulunan toplam (10) şahıs hakkında adli işlem yapılmıştır. Hakkında işlem yapılan toplam (36) şahıstan (15)'i adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak Kaçakçılık ve Organize Suç Örgütlerine karşı geçmiş dönemde yürütülen ve birçok suç yapılanmasının çökertildiği başarılı operasyonlara, hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır." denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!