Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam "Uyuşturucu ile mücadele herkesin görevi"

"Uyuşturucu ile mücadele herkesin görevi"

Şanlıurfa’nın tanınmış âlimlerinden olan Molla İzettin Aksan, Yeşilay Cemiyeti Şube Başkanın kendisini ziyaretinde, uyuşturucu ile mücadele etmenin tüm toplumun vazifesi olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2015 Salı 11:46

Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi Başkanı Muharrem Çelik, bölgenin tanınmış âlimlerinden Nakşibendi Tarikatının Gaznevi kolunun ileri gelenlerinden Molla İzettin Aksan’ı ziyaret etti.

Yeşildirek Mahallesinde samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Muharrem Çelik, cemiyetinin madde bağımlılığı konusunda yaptığı faaliyetleri anlattı.
Cemiyetin madde bağımlılığı konusunda attığı adımları takdir eden Molla İzettin Aksan, madde ile bağımlılığı ile mücadele etmenin sadece cemiyetin değil, tüm toplumun görevi olduğunun altını çizdi.
Toplumda yanlış yollara tevessül edenleri uyarma noktasında herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade eden Aksan, devletin uyuşturucu satıcılarına yönelik caydırıcı yaptırımlar uygulaması gerektiğini söyledi.
Ziyaret karşılıklı temennilerle sona erdi. (İLKHA)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazeteci Ayhan'ın acı günü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com