Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urmak: Urfa’nın geleceğini öngörüyoruz

Urmak: Urfa’nın geleceğini öngörüyoruz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Nüsret Urmak, teşkilat ziyaretleri kapsamında Harran, Suruç, Birecik ve Halfeti’de partililerle buluştu.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2015 Perşembe 18:19
Urmak: Urfa’nın geleceğini öngörüyoruz

AK Parti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz, Suruç İlçe Başkanı Mehmet Yavuz, Birecik İlçe Başkanı Müslüm Kapapınar ve başkan vekili Ömer Demir, Halfeti İlçe Başkanı Muzaffer Açar ve partililerle bir araya gelen Nüsret Urmak, teşkilatlardan destek istedi.
Büyük Türkiye’nin geleceğini inşa edilirken, milletvekillerinin üzerine de çok büyük sorumluluk düştüğünü belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Jeoloji Yüksek Mühendisi Nüsret Urmak, “Biz Urfa’nın geleceğini öngörüyoruz. AK Parti’de geçen 11 yıllık siyasi hayatımda, vatandaşın ve kentin günlük sorunlarının çözümünün yanında gelecek planlamasına büyük önem verdim. Hızlı bir nüfus artışı karşısında kentin ihtiyaçları da artmaktadır. Ulaşımdan, sağlığa, eğitimden sosyal alanlara kadar her konuda en az 20-30 yıl sonrasını düşünerek girişimler yapmak milletvekilinin ferasetidir. Tarım ve sanayi alanında da geleceğe yönelik yatırımların yapılması, bunun altyapısının hazırlanması için siyasete önemli görev düşmektedir. Urfa’daki sosyo ekonomik tüm parametreleri değerlendirerek projelerimizi hazırlıyor ve icra makamlarına sunuyoruz. Kısmet olur, milletvekili olursam tüm teşkilatlarımız ve halkımızla her zaman iç içe olup, ihtiyaçlarımıza yönelik projelerimizi geliştirerek uygulamaya koyma imkânı bulacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
AK Parti’nin kurucu başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, başta İstanbul gibi bir metropol kentin sorunlarını çözmesinin ve Türkiye’de en ücra köşelere kadar hizmetin ulaşmasına vesile olan çalışma prensibinin tüm AK Partililere örnek olduğunu anımsatan Urmak, “Bizler de AK Parti’nin birer neferi olarak büyük ustanın çizgisinde yolumuza devam ediyoruz. 7 Haziran seçimleri, Türkiye’nin kısırdöngüsünü kıracak, yeni anayasa ve başkanlık sisteminin hayata geçmesi için de önemli. Büyük Türkiye’nin yolu, yeni anayasa ve başkanlık sisteminden geçmektedir” şeklinde konuştu.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Nüsret Urmak’ın ziyaretini memnuniyetle karşılayan partililer, Urmak’ın uzun yıllardır partideki hizmetine şahit olduklarını belirterek, milletvekili olarak da faydalı hizmetler yapacağına inandıklarını söylediler. Partililer, Urmak’a başarılar dileyerek, desteklerini ifade ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com