Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa’yı Susuz Bırakan DEDAŞ Suç Duyurusu

Urfa’yı Susuz Bırakan DEDAŞ Suç Duyurusu

Şanlıurfa Büyükşehir Beledyesine bağlı Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ)borcu bulunmamasına rağmen elektrikleri kesip şehri susuz bıraktıkları için DEDAŞ yetkilileri hakında savcılığa suç duyurunda bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2015 Çarşamba 15:20
Urfa’yı Susuz Bırakan DEDAŞ Suç Duyurusu

konuyla ilgili olarak ŞUSKİ'de yapılan açıklamada şöyle denildi:
Şanlıurfa merkez ve ilçelerimizde içme suyu ve arıtma tesislerine ait elektrik abonelerinin borçları düzenli olarak ödenmesine, cari borcu bulunmamasına ve devir alınan borçlarla ilgili elektriklerin kesilmemesi yönünde 4.Asliye Hukuk Mahkemesi 2014/520 esas sayılı davada ihtiyati tedbir kararı alınmış olmasına rağmen keyfi ve hukuksuz olarak bazı içme suyu tesislerimizin elektriklerini kesen şehri susuz bırakan DEDAŞ yetkililerinin cezalandırılması için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur.
Ayrıca mevcut durumdan DEDAŞ İl Müdürlüğüne bilgi verilerek bu hukuksuz eylemlerinden vazgeçmeleri, haksız bir biçimde kesilen elektriğin tekrar bağlanması ve bir daha abonelerin elektriklerinin kesilmemesi için yazışmalar yapılmıştır.
Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerimizde yaşanan ve yaşanacak olası elektrik kesintilerinden kaynaklı, içme suyu aksaklıklarının sorumlusu DEDAŞ İl Müdürlüğüdür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR
  • yorum2015-01-23 09:57:18Urfalı

    ben metrobüsten yürümüyorum ki siz kenar mahalle sakinlerini çamurdan kurtarın yeter ne metrobüsü....

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com