Advert
Advert
Advert

Urfa'ya Müjde! Tarifeye Bir İstanbul Seferi Daha Eklendi

Şanlıurfalıların tepkisi Sonuç Verdi, Tarifeye Bir İstanbul Seferi Daha Eklendi. Türk Hava Yolları Bayram öncesi ilave İstanbul seferleri düzenleyecek.

Urfa'ya Müjde! Tarifeye Bir İstanbul Seferi Daha Eklendi
Urfa'ya Müjde! Tarifeye Bir İstanbul Seferi Daha Eklendi admin

 

Türk Hava Yolları Bayram öncesi ilave İstanbul seferleri düzenleyecek. Her gün 14:15’de İstanbul’dan Havalanacak uçak.17:00’da Şanlıurfa’dan Atatürk Havalimanına uçacak.
GELİŞMELER OLUMLU AMA YETMEZ

TÜMSİAD Başkanı Sade: “Trabzon veya Van kadar seferimiz oluncaya kadar hatta tüm Urfalılar Urfa’dan uçuncaya kadar konunun takipçisi olacağız”
 
Havayolu şirketlerinin Şanlıurfa ile ilgili yaptıkları uçuş iptalleri karşısında gösterilen tepkiler Meyvelerini vermeye başladı. Türk Hava Yolları yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre Ramazan Bayramından önce Türk Hava Yolları bir Şanlıurfa uçuşu daha düzenleyecek. Her gün 14:15’de İstanbul’dan havalanacak uçak 17:00’da Şanlıurfa’dan Atatürk Hava Limanına uçacak.
 
Konu hakkında açıklamalarda bulunan TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade Türk Hava Yollarının tavrının takdir edilmekle birlikte yetersiz olduğunu söyleyerek eksiklikler ve aksaklıklar tamamlanıncaya kadar çabalarını sürdüreceklerini söyledi. TÜMSİAD Şube Başkanı Sade, “Sorunların takip edildiği takdirde sonuçlanacağını bir kez daha anlamış olduk. Türk Hava Yollarının bu uygulamasını memnuniyetle karşılıyoruz. Yeter mi diye baktığımızda bu alanda daha yapılması gereken çok şey olduğuna inanıyoruz. Trabzon  ve Van Hava alanlarında günde 20’den fazla uçak seferi var. Birisi çıksın ve Şanlıurfa’nın potansiyeli bu illerden kötü desin. Yok öyle bir şey. Yıllardır Kıbrıs, Antalya, İzmir ve Hac-Umre seferi gibi uçuşlarımız civar illerden yapılmış. Bu durum böyle gelmiş ama böyle gitmemeli Yıllardır kronikleşmiş bazı uygulamaların devamı niteliğindeki aksaklıkları elbirliği ile çözeceğimize inanıyoruz. Yetkililere duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu davranışı çözüm masasına oturmak için bir başlangıç sayıyoruz. Konunun özeti şu: Tüm Urfalılar kendi illerinden uçuncaya kadar takibe devam, İnşaallah Bayram sonrası  Şanlıurfa’nın uçuş düzeni ile ilgili raporumuzu elimizin ulaştığı her mercie götüreceğiz ve Şanlıurfa adına negatif ayrımcılık olarak gördüğümüz tavırların ortadan kalkmasına gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Mehmet Sadık Sade sadık Sade
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret