Advert
Advert
Advert

Urfa'ya gelen Bakanların Simitle kahvaltısı

Dün Şanlıurfa'ya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba bu sabah Dergah camisinde kıldıkları sabah namazının ardından simitle kahvaltı yaptılar.

Urfa'ya gelen Bakanların Simitle kahvaltısı
Urfa'ya gelen Bakanların Simitle kahvaltısı admin

Şanlıurfa'da güne Dergah camisinde sabah namazıyla güne başlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba namazın ardından kutsal olduğuna inanılan Balıklıgöl'deki balıklara yem atarak burada dua ederek hayır dileklerde bulundular.

Balıklıgöl'ün ziyaretinin ardında haşimiye esnafını dolaşan her iki bakan ve beraberindeki Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Belediye Başkanları ve Şanlıurfa Milletvekilleriyle birlikte burada simit, közlenmiş patlıcan ve urfa biberiyle sabah kahvaltısını yaptılar.

konuyla ilgili olarak paylaşım yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: "Şanlıurfa'da güne Dergah camisinde başladık. İbrahim peygamberin (as) makamını ve Balıklıgöl'ü ziyaret ettik" dedi.

Faruk Özlü urfa Faruk Özlü balıklıgöl Faruk Özlü dergah cami fakıbaba balıklıgöl fakıbaba dergah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu