Advert
Advert
Advert

Urfasporlu Oyuncular Liselilerle Buluştu

Spor Toto 2. Lig’de aldığı başarılı sonuçlarla şampiyonluğa ulaşan Şanlıurfaspor’lu oyuncular Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ile buluştu.

Urfasporlu Oyuncular Liselilerle Buluştu
Urfasporlu Oyuncular Liselilerle Buluştu
Ligde aldığı başarılı sonuçlarla Şanlıurfa’lıları memnun eden şanlıurfaspor’lu zaman zaman okullara gidip öğrencilerle buluşuyor. Şanlıurfaspor futbolcular bu kez de Endüstri Meslek Lisesine  ziyarette bulundu. Öğrenciler, Şanlıurfaspor’lu futbolculara büyük ilgi gösterdi.
Şanlıurfaspor  kulübü yöneticisi Hakan Keşküş eşliğinde futbolcular Sedet Yeşilkaya, Mehmet Ayaz,Özgür Özkaya,Samet Bülbül ve İlhan Depe katıldı, Okuluda alkışlarla  karşılandı.

Okul Müdürü ziyarette kısa bir konuşma yaparak, konuşmasında, Şanlıurfaspor’lu futbolcuların bizi ziyaretlerinden dolayı  çok mutlu oldukları ve butür ziyaretlerin çocuklar üzerinde çok olumlu olduğunu hatırlattı, okul müdürü okulumuzu ziyaret eden Şanlıurfaspor’lu futbolcuların okula gelmesinde ön ayak olan başta Şanlıurfaspor kulübü yöneticisi Hakan Keşküş’e Sedat Yeşilkaya,Mehmet Ayaz,Özgür Özkaya,Samet Bülbül,ve İlhan Depe’ye  plaket vererek çok teşekkür edip başarılarının devamını diledi.

Şanlıurfaspor’lu futbolcular Sedat Yeşilkaya, Mehmet Ayaz, Özgür Özkaya,Samet Bülbül,İlhan Depe ileEndüstiri Meslek Lisesi Öğretmenleri ve öğrencileri ile hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.
www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı