Advert
Advert
Advert

UrfasporDa Erol Tok dönemi başladı

UrfasporDa Erol Tok dönemi başladı
UrfasporDa Erol Tok dönemi başladı

Şanlıurfaspor’da hareketli saatler devam ediyor. Dün akşam eski Teknik Direktör Ekrem Al’la yollarını ayıran Şanlıurfaspor Yönetimi tecrübeli Teknik Direktör Erol Tok’la anlaşma imzaladı.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Habib Arslan konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Yeni Teknik Direktörümüz Erol Tok bugün Antalya Kampına katılarak Takımın bugün yapacağı proğrama katılacaktır. Yeni Teknik Direktörümüz Erol Tok’a görevinde başarılar diliyoruz”dedi.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Habib Arslan, 3 yıldır Yönetimde görev aldıklarına dikkat çekerek, “Bu süre içersinde uzun süre bir Teknik Heyetle çalışmış ligin başında Ekrem Al’la anlaşmıştık. Ancak dün akşam kendisiyle arkadaşlarımız görüşme yaparak mukavelesi karşılıklı fesh edildi. Yeni Teknik direktörümüz Erol Tok takımı yakından tanıyor, grubu biliyor. Kendisinin başarılı olabilmesi için bizde Yönetim olarak elimizden gelen hür türlü katkıyı sağlayacağız. Futbol Şube sorumlumuz Mustafa Dinç, Yönetici arkadaşımız Aziz Aslan’ın Antalya’da transfer görüşmeleri devam ediyor. Yeni Teknik Direktörümüz Erol Tok’la birlikle büyük bir uyum içersinde çalışarak gerekli transferleri yapacağız”diye konuştu.

Bu arada Şanlıurfaspor’un yeni Teknik Direktörü Erol Tok ise yaptığı ilk açıklamada şöyle dedi.

Daha önce Elazığspor, Mardinspor, İstanbulspor, Hacettepe gibi Bank Asya takımlarında görev yapmıştım. Şanlıurfaspor gibi bir camianın Teknik Direktörü olmak benim için büyük onurdur. Şanlıurfaspor’un Ankara’da oynadığı Telekom maçını da izleme imkanım olmuştu. Şanlıurfaspor’lu futbolcuları yakından tanıyorum. Bu takıma çok fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. Futbol Şube sorumlumuz Mustafa Dinç ve transfer komitesiyle tam bir fikir alışverişi çerçevesinde Takımımıza katkı sağlayacak bazı futbolcuları transfer edeceğiz. Sanırım yarın büyük ihtimalle ilk transferimizide gerçekleştirmiş olacağız”diye konuştu

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret